Συλλογή

Λουλουδάτα

Τριαντάφυλλο, γιασεμί, παιώνια, άνθος πορτοκαλιάς. Η μεγαλύτερη οικογένεια του καταλόγου και αυτή με το μεγαλύτερο εύρος — από ένα μόνο καθαρό λουλούδι μέχρι ολόκληρο μπουκέτο.

50 αρώματα

Μετάβαση στη λίστα αποτελεσμάτων

Ενεργά φίλτρα:

50 προϊόντα

Φιλτράρισμα

Ενεργά φίλτρα:

  • No. 51 — Madmoiselle

    No. 51 — Madmoiselle

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από MademoiselleCoco Chanel
    Mademoiselle

    Πορτοκάλι · Μανταρίνι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 50 — So Guilty

    No. 50 — So Guilty

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από GuiltyGUCCI
    Guilty

    Μανταρίνι · Ροζ πιπέρι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 5 — L'opera

    No. 5 — L'opera

    Unisex50 ml

    Εμπνευσμένο από OperaSospiro
    Opera

    Φρούτα · Τουρκικό τριαντάφυλλο

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 49 — Miss

    No. 49 — Miss

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από MissDior
    Miss

    Πορτοκάλι · Μανταρίνι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 48 — Angel & Demon

    No. 48 — Angel & Demon

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Ange ou DemonGivenchy
    Ange ou Demon

    Σαφράν · Μανταρίνι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 47 — Way

    No. 47 — Way

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από My wayArmani
    My way

    Περγαμόντο · Άνθος πορτοκαλιάς

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 45 — Lady Milione

    No. 45 — Lady Milione

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Lady MillionPaco Rabanne
    Lady Million

    Νέρολι · Λεμόνι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 4 — Erba

    No. 4 — Erba

    Unisex50 ml

    Εμπνευσμένο από Erba PuraSospiro
    Erba Pura

    Πορτοκάλι Σικελίας · Λεμόνι Καλαβρίας

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 170 — Narcotique

    No. 170 — Narcotique

    Unisex50 ml

    Εμπνευσμένο από Fleur NarcotiqueEx Nihilo
    Fleur Narcotique

    Περγαμόντο · Λίτσι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 165 — Daizy

    No. 165 — Daizy

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από DaisyMarc Jacobs
    Daisy

    Φύλλο βιολέτας · Κόκκινο γκρέιπφρουτ

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 163 — Bomba

    No. 163 — Bomba

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από La BombaCarolina Herrera
    La Bomba

    Εσπεριδοειδή · Φρουτώδη

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 160 — Omnia Crystal

    No. 160 — Omnia Crystal

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Omnia CrystallineBvlgari
    Omnia Crystalline

    Μπαμπού · Αχλάδι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 154 — Rose d'Arabie

    No. 154 — Rose d'Arabie

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Armani Privé Rose d’ArabieArmani
    Armani Privé Rose d’Arabie

    Σαφράν · Τριαντάφυλλο Δαμασκού

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 152 — Olym Auré

    No. 152 — Olym Auré

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από OlympeaPaco Rabanne
    Olympea

    Πράσινο μανταρίνι · Άνθος τζίντζερ

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 151 — Soleil Privé

    No. 151 — Soleil Privé

    Unisex50 ml

    Εμπνευσμένο από Soleil BlancTom Ford
    Soleil Blanc

    Περγαμόντο · Κάρδαμο

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 150 — Don't Be Shy

    No. 150 — Don't Be Shy

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Love Don't Be ShyKilian
    Love Don't Be Shy

    Νέρολι · Περγαμόντο

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 149 — Fame Couture

    No. 149 — Fame Couture

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Fame The CouturePaco Rabanne
    Fame The Couture

    Μάνγκο · Γιασεμί

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 145 — Glitter Dark Opium

    No. 145 — Glitter Dark Opium

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Black Opium GlitterYves Saint Laurent
    Black Opium Glitter

    Αχλάδι · Πορτοκάλι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 133 — A Part of Me

    No. 133 — A Part of Me

    Ανδρικά50 ml

    Εμπνευσμένο από ApomMaison Francis Kurkdjian
    Apom

    Άνθος πορτοκαλιάς · Άνθος πορτοκαλιάς

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 125 — Barenia Essence

    No. 125 — Barenia Essence

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από BareniaHermès
    Barenia

    Περγαμόντο · Βαλσαμικές νότες

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 121 — Amor Passion

    No. 121 — Amor Passion

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Amor AmorCacharel
    Amor Amor

    Πορτοκάλι · Γκρέιπφρουτ

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 119 — Noir Essence

    No. 119 — Noir Essence

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Coco NoirCoco Chanel
    Coco Noir

    Γκρέιπφρουτ · Περγαμόντο

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 118 — Crystal Bright

    No. 118 — Crystal Bright

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Bright CrystalVersace
    Bright Crystal

    Γιούζου · Ρόδι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 114 — Blush

    No. 114 — Blush

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από RushGucci
    Rush

    Ροδάκινο · Γαρδένια

    €12
    (€0,24/ml)