Συλλογή

Φρέσκα

Εσπεριδοειδή, πράσινες νότες και καθαροί μόσχοι. Η πιο ελαφριά οικογένεια εδώ και αυτή που αντέχει καλύτερα τη ζέστη και το γραφείο.

20 αρώματα

Μετάβαση στη λίστα αποτελεσμάτων

Ενεργά φίλτρα:

20 προϊόντα

Φιλτράρισμα

Ενεργά φίλτρα:

  • No. 116 — Platine Libre

    No. 116 — Platine Libre

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Libre L’Absolu PlatineYves Saint Laurent
    Libre L’Absolu Platine

    Περγαμόντο · Μανταρίνι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 88 — Q

    No. 88 — Q

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από QD&G
    Q

    Λεμόνι · Κόκκινο πορτοκάλι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 84 — My Berry

    No. 84 — My Berry

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από My BurberryBurberry
    My Burberry

    Μοσχομπίζελο · Περγαμόντο

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 67 — So Blue

    No. 67 — So Blue

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Light BlueD&G
    Light Blue

    Λεμόνι · Μήλο

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 31 — SVG Elixir

    No. 31 — SVG Elixir

    Ανδρικά50 ml

    Εμπνευσμένο από Sauvage ElixirDior
    Sauvage Elixir

    Κανέλα · Μοσχοκάρυδο

    €12
    (€0,24/ml)
  • Αγοράστε 2, πάρτε 1 δώρο3 αρώματα, πληρώνετε τα 2Προσθέστε στο καλάθι 3 αρώματα της επιλογής σας και πληρώστε μόνο τα 2. Ισχύει για όλα τα αρώματα.Διαλέξτε 3 αρώματα
  • No. 30 — SVG

    No. 30 — SVG

    Ανδρικά50 ml

    Εμπνευσμένο από SauvageDior
    Sauvage

    Περγαμόντο · Πιπέρι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 28 — Heros

    No. 28 — Heros

    Ανδρικά50 ml

    Εμπνευσμένο από ErosVersace
    Eros

    Μέντα · Πράσινο μήλο

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 27 — Male

    No. 27 — Male

    Ανδρικά50 ml

    Εμπνευσμένο από Le MaleJean Paul Gaultier
    Le Male

    Λεβάντα · Μέντα

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 20 — L'Allure Sport

    No. 20 — L'Allure Sport

    Ανδρικά50 ml

    Εμπνευσμένο από Allure Home SportCoco Chanel
    Allure Home Sport

    Πορτοκάλι · Μανταρίνι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 18 — Invictum

    No. 18 — Invictum

    Ανδρικά50 ml

    Εμπνευσμένο από InvictusPaco Rabanne
    Invictus

    Θαλασσινές νότες · Γκρέιπφρουτ

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 171 — Joy 2

    No. 171 — Joy 2

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Toy 2Moschino
    Toy 2

    Μανταρίνι · Πράσινο μήλο

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 165 — Daizy

    No. 165 — Daizy

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από DaisyMarc Jacobs
    Daisy

    Φύλλο βιολέτας · Κόκκινο γκρέιπφρουτ

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 160 — Omnia Crystal

    No. 160 — Omnia Crystal

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Omnia CrystallineBvlgari
    Omnia Crystalline

    Μπαμπού · Αχλάδι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 16 — Fantôme

    No. 16 — Fantôme

    Ανδρικά50 ml

    Εμπνευσμένο από PhantomPaco Rabanne
    Phantom

    Λεμόνι · Λεβάντα

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 158 — Miss Absolu

    No. 158 — Miss Absolu

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Miss Dior IntenseDior
    Miss Dior Intense

    Μανταρίνι · Εσπεριδοειδή

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 15 — Bleu

    No. 15 — Bleu

    Ανδρικά50 ml

    Εμπνευσμένο από Bleu de ChanelCoco Chanel
    Bleu de Chanel

    Λεμόνι · Μέντα

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 133 — A Part of Me

    No. 133 — A Part of Me

    Ανδρικά50 ml

    Εμπνευσμένο από ApomMaison Francis Kurkdjian
    Apom

    Άνθος πορτοκαλιάς · Άνθος πορτοκαλιάς

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 118 — Crystal Bright

    No. 118 — Crystal Bright

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Bright CrystalVersace
    Bright Crystal

    Γιούζου · Ρόδι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 109 — Myself

    No. 109 — Myself

    Ανδρικά50 ml

    Εμπνευσμένο από MYSLFYves Saint Laurent
    MYSLF

    Περγαμόντο Καλαβρίας · Άνθος πορτοκαλιάς

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 106 — Silver Chrome

    No. 106 — Silver Chrome

    Ανδρικά50 ml

    Εμπνευσμένο από ChromeAzzaro
    Chrome

    Λεμόνι · Περγαμόντο

    €12
    (€0,24/ml)