No. 3 — Angel Noir — DUPPO eau de parfum 50 ml

No. 3 — Angel Noir

50 ml
€12,00
Μετάβαση στις πληροφορίες προϊόντος
No. 3 — Angel Noir — DUPPO eau de parfum 50 ml

No. 3 — Angel Noir

50 ml

Εμπνευσμένο από Angel's Share

Μια δημιουργία DUPPO με δική της ταυτότητα

No. 3 — Angel Noir
No. 3 — Angel Noir
Angel's Share
Angel's Share · Kilian

Το No. 3 — Angel Noir είναι ένα άρωμα που δημιουργήσαμε εμείς, με τον δικό του χαρακτήρα. Αναφέρουμε το Angel's Share μόνο ως σημείο αναφοράς, για να φανταστείτε πιο εύκολα την αρωματική του κατεύθυνση.

2+1 ΔΩΡΟ
00ώ 00λ 00δ

Συνδυάστε όποια 3 αρώματα θέλετε και το 1 είναι δώρο.

3 αρώματαδηλαδή €8,00 ανά άρωμα €36,00 €24,00

Η έκπτωση εφαρμόζεται αυτόματα στο καλάθι σας.

€12
(€0,24/ml)

Παραγγείλτε μέσα σε — για παράδοση έως —

Σε απόθεμα – άμεση αποστολή

Το άρωμα είναι σε απόθεμα στην αποθήκη μας.

Οι παραγγελίες που καταχωρούνται εργάσιμη ημέρα, πριν από την ώρα λήξης παραγγελιών, παραδίδονται στην εταιρεία courier αυθημερόν· όσες καταχωρούνται αργότερα αποστέλλονται την επόμενη εργάσιμη.

Μόλις το δέμα σας αναχωρήσει, σας στέλνουμε με email τον αριθμό αποστολής για να το παρακολουθείτε.

Αποστολή με courier · δωρεάν άνω των €40,00

Παραδίδουμε μέσω εταιρεία ταχυμεταφορών, συνήθως εντός 3–6 εργάσιμων ημερών από την αποστολή.

  • Δωρεάν μεταφορικά για παραγγελίες άνω των €40,00.
  • Κάτω από αυτό το ποσό, τα μεταφορικά κοστίζουν €3,90.
  • Λαμβάνετε με email τον αριθμό αποστολής και παρακολουθείτε το δέμα σας σε κάθε βήμα.

Ασφαλής πληρωμή online

Επιλέξτε τον τρόπο που σας βολεύει, χωρίς επιπλέον χρεώσεις:

💳 Πληρωμή με κάρτα online — ασφαλής, κρυπτογραφημένη πληρωμή με 3-D Secure μέσω Shopify Payments. Τα στοιχεία της κάρτας σας δεν φτάνουν ποτέ σε εμάς και δεν αποθηκεύονται.

Το παραστατικό αγοράς το λαμβάνετε με email, με όποιον τρόπο κι αν πληρώσετε.

Το Angel Noir έχει τη ζεστασιά ενός ποτηριού κονιάκ που απολαμβάνετε αργά ένα χειμωνιάτικο βράδυ. Το κονιάκ ανοίγει πλούσια και ελαφρώς μεθυστικά, η κανέλα, η τόνκα και η δρυς φέρνουν μια ζεστή, πικάντικη καρδιά, ενώ η βανίλια, η πραλίνα και το σανδαλόξυλο αφήνουν ένα γλυκό, βελούδινο ίχνος. Unisex βραδινό άρωμα, τέλειο για φθινόπωρο και χειμώνα.

Αν το Angel's Share του Kilian είναι το αγαπημένο σας, εδώ θα αναγνωρίσετε την ίδια κατεύθυνση. Το No. 3 — Angel Noir είναι Eau de Parfum με συγκέντρωση 20%, παρασκευασμένο και εμφιαλωμένο στην ΕΕ.

Προφίλ αρώματος

Ένταση
Έντονη
Διάρκεια
Μακράς διάρκειας
Εποχή
Φθινόπωρο, Χειμώνας
Οικογένεια αρώματος
Πικάντικα, Γλυκά, Ανατολίτικα
Περιστάσεις
Βράδυ

Οσφρητική πυραμίδα

Νότες κορυφής
  • Κονιάκ
Νότες καρδιάς
  • Κανέλα
  • Φασόλι τόνκα
  • Βελανιδιά
Νότες βάσης
  • Βανίλια
  • Πραλίνα
  • Σανδαλόξυλο
Χαρακτηριστικά
Τύπος
Eau de Parfum
Συγκέντρωση
EDP
Όγκος
50 ml
Οικογένεια αρώματος
Πικάντικα, Γλυκά, Ανατολίτικα
Φύλο
Unisex
Κωδικός προϊόντος
DUP-EU-3
Αποστολή και επιστροφές

Αποστέλλουμε γρήγορα με courier, συνήθως μέσα σε λίγες εργάσιμες ημέρες, και σας στέλνουμε με email τον σύνδεσμο παρακολούθησης. Τα μεταφορικά είναι δωρεάν πάνω από το ποσό που εμφανίζεται στο καλάθι σας. Πληρώστε online με κάρτα ή, όπου είναι διαθέσιμη, με αντικαταβολή. Τα σφραγισμένα αρώματα επιστρέφονται εντός 14 ημερών από την παραλαβή.

Από κοντά

Λεπτομέρειες που κάνουν τη διαφορά

DUPPO eau de parfum 50 ml
Η ιστορία μας
Ο οίκος DUPPO

Η DUPPO γεννήθηκε από μια απλή ιδέα: ένα υπέροχο άρωμα δεν πρέπει να είναι σπάνια πολυτέλεια. Μελετάμε τα αρώματα που αγαπά περισσότερο ο κόσμος, από niche οίκους μέχρι κλασικά designer αρώματα, και δημιουργούμε τις δικές μας ερμηνείες.

Κάθε άρωμα είναι Eau de Parfum με συγκέντρωση 20%+, φτιαγμένο στην ΕΕ, σε μαύρη και ασημί φιάλη των 50 ml. Αναγνωρίσιμος χαρακτήρας, ίχνος που διαρκεί, δίκαιη τιμή.

Ανακαλύψτε την DUPPO
Από την ίδια οικογένεια αρωμάτων

No. 7 — Sex Vanille

No. 7 — Sex Vanille

Unisex50 ml

Εμπνευσμένο από Vanilla SexTom Ford
Vanilla Sex

Πικραμύγδαλο · Βανίλια

€12
(€0,24/ml)

No. 46 — Hypnotique

No. 46 — Hypnotique

Γυναικεία50 ml

Εμπνευσμένο από Hypnotic PoisonDior
Hypnotic Poison

Βερίκοκο · Δαμάσκηνο

€12
(€0,24/ml)

No. 164 — Euphorie

No. 164 — Euphorie

Γυναικεία50 ml

Εμπνευσμένο από EuphoriaCalvin Klein
Euphoria

Ρόδι · Βιολέτα

€12
(€0,24/ml)

No. 101 — Leather Ombre

No. 101 — Leather Ombre

Ανδρικά50 ml

Εμπνευσμένο από Ombre LeatherTom Ford
Ombre Leather

Κάρδαμο · Γιασεμί σαμπάκ

€12
(€0,24/ml)