Συλλογή

Γυναικεία αρώματα

Λουλουδάτα, φρουτώδη και τα πιο γλυκά ανατολίτικα — τα αρώματα που επιλέγονται πιο συχνά για γυναίκες. Τίποτα εδώ δεν είναι «μόνο για εκείνες»· ο διαχωρισμός είναι σημείο εκκίνησης, όχι κανόνας.

61 αρώματα

Μετάβαση στη λίστα αποτελεσμάτων

Ενεργά φίλτρα:

61 προϊόντα

Φιλτράρισμα

Ενεργά φίλτρα:

  • No. 63 — J'Adore

    No. 63 — J'Adore

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από J'AdoreDior
    J'Adore

    Περγαμόντο · Νέρολι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 61 — Olympique

    No. 61 — Olympique

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Olympea FloraPaco Rabanne
    Olympea Flora

    Ροζ πιπέρι · Μαύρο φραγκοστάφυλο

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 58 — It's U

    No. 58 — It's U

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Because it's youArmani
    Because it's you

    Σμέουρο · Νέρολι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 57 — Si

    No. 57 — Si

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από SiArmani
    Si

    Μαύρο φραγκοστάφυλο · Φρέζια

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 56 — Addicted

    No. 56 — Addicted

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από AddictDior
    Addict

    Φύλλο μανταρινιάς · Γιασεμί

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 54 — Tandre

    No. 54 — Tandre

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Chance Eau TendreChanel
    Chance Eau Tendre

    Γκρέιπφρουτ · Φραγκοστάφυλο

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 55 — Améthyste

    No. 55 — Améthyste

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από AlienThierry Mugler
    Alien

    Γιασεμί · Ξύλο κασμίρ

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 51 — Madmoiselle

    No. 51 — Madmoiselle

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από MademoiselleCoco Chanel
    Mademoiselle

    Πορτοκάλι · Μανταρίνι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 50 — So Guilty

    No. 50 — So Guilty

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από GuiltyGUCCI
    Guilty

    Μανταρίνι · Ροζ πιπέρι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 49 — Miss

    No. 49 — Miss

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από MissDior
    Miss

    Πορτοκάλι · Μανταρίνι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 48 — Angel & Demon

    No. 48 — Angel & Demon

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Ange ou DemonGivenchy
    Ange ou Demon

    Σαφράν · Μανταρίνι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 47 — Way

    No. 47 — Way

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από My wayArmani
    My way

    Περγαμόντο · Άνθος πορτοκαλιάς

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 45 — Lady Milione

    No. 45 — Lady Milione

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Lady MillionPaco Rabanne
    Lady Million

    Νέρολι · Λεμόνι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 174 — Delyna

    No. 174 — Delyna

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από DelinaParfums de Marly
    Delina

    Λίτσι · Ραβέντι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 172 — Lyra

    No. 172 — Lyra

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από LiraCasamorati 1888
    Lira

    Κόκκινο πορτοκάλι · Περγαμόντο

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 171 — Joy 2

    No. 171 — Joy 2

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Toy 2Moschino
    Toy 2

    Μανταρίνι · Πράσινο μήλο

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 168 — Noir Crystal

    No. 168 — Noir Crystal

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Crystal NoirVersace
    Crystal Noir

    Πιπέρι · Τζίντζερ

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 165 — Daizy

    No. 165 — Daizy

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από DaisyMarc Jacobs
    Daisy

    Φύλλο βιολέτας · Κόκκινο γκρέιπφρουτ

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 163 — Bomba

    No. 163 — Bomba

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από La BombaCarolina Herrera
    La Bomba

    Εσπεριδοειδή · Φρουτώδη

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 160 — Omnia Crystal

    No. 160 — Omnia Crystal

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Omnia CrystallineBvlgari
    Omnia Crystalline

    Μπαμπού · Αχλάδι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 158 — Miss Absolu

    No. 158 — Miss Absolu

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Miss Dior IntenseDior
    Miss Dior Intense

    Μανταρίνι · Εσπεριδοειδή

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 154 — Rose d'Arabie

    No. 154 — Rose d'Arabie

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Armani Privé Rose d’ArabieArmani
    Armani Privé Rose d’Arabie

    Σαφράν · Τριαντάφυλλο Δαμασκού

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 152 — Olym Auré

    No. 152 — Olym Auré

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από OlympeaPaco Rabanne
    Olympea

    Πράσινο μανταρίνι · Άνθος τζίντζερ

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 150 — Don't Be Shy

    No. 150 — Don't Be Shy

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Love Don't Be ShyKilian
    Love Don't Be Shy

    Νέρολι · Περγαμόντο

    €12
    (€0,24/ml)