Συλλογή

Ανατολίτικα

Άμβρα, ρητίνες, λιβάνι και βάλσαμα. Τα πιο βαριά της συλλογής — διαρκούν περισσότερο και έχουν τη μεγαλύτερη διάχυση, οπότε ψεκάστε λιγότερο απ’ όσο νομίζετε.

42 αρώματα

Μετάβαση στη λίστα αποτελεσμάτων

Ενεργά φίλτρα:

42 προϊόντα

Φιλτράρισμα

Ενεργά φίλτρα:

  • No. 193 — Guide

    No. 193 — Guide

    Unisex50 ml

    Εμπνευσμένο από GuidanceAmouage
    Guidance

    Αχλάδι · Φουντούκι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 168 — Noir Crystal

    No. 168 — Noir Crystal

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Crystal NoirVersace
    Crystal Noir

    Πιπέρι · Τζίντζερ

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 163 — Bomba

    No. 163 — Bomba

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από La BombaCarolina Herrera
    La Bomba

    Εσπεριδοειδή · Φρουτώδη

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 161 — Not Enough

    No. 161 — Not Enough

    Unisex50 ml

    Εμπνευσμένο από Can't get EnoughInitio
    Can't get Enough

    Εσπεριδοειδή · Μπαχαρικά

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 154 — Rose d'Arabie

    No. 154 — Rose d'Arabie

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Armani Privé Rose d’ArabieArmani
    Armani Privé Rose d’Arabie

    Σαφράν · Τριαντάφυλλο Δαμασκού

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 152 — Olym Auré

    No. 152 — Olym Auré

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από OlympeaPaco Rabanne
    Olympea

    Πράσινο μανταρίνι · Άνθος τζίντζερ

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 140 — Stronger for You Parfum

    No. 140 — Stronger for You Parfum

    Ανδρικά50 ml

    Εμπνευσμένο από Stronger with you parfumArmani
    Stronger with you parfum

    Γκρέιπφρουτ · Ροζ πιπέρι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 135 — Stronger for You Sandalwood

    No. 135 — Stronger for You Sandalwood

    Ανδρικά50 ml

    Εμπνευσμένο από Stronger with you SandalwoodArmani
    Stronger with you Sandalwood

    Περγαμόντο · Λεβάντα

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 132 — Old Fashioned

    No. 132 — Old Fashioned

    Unisex50 ml

    Εμπνευσμένο από Old FashionKilian
    Old Fashion

    Νεράντζι · Πικρές νότες

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 13 — Invictum Profondo

    No. 13 — Invictum Profondo

    Ανδρικά50 ml

    Εμπνευσμένο από Invictus VictoryPaco Rabanne
    Invictus Victory

    Λεμόνι · Ροζ πιπέρι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 129 — Hot Smoke

    No. 129 — Hot Smoke

    Unisex50 ml

    Εμπνευσμένο από Smoking HotKilian
    Smoking Hot

    Μήλο · Κανέλα

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 120 — Pure Obsession

    No. 120 — Pure Obsession

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από ObsessionCalvin Klein
    Obsession

    Μανταρίνι · Περγαμόντο

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 119 — Noir Essence

    No. 119 — Noir Essence

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Coco NoirCoco Chanel
    Coco Noir

    Γκρέιπφρουτ · Περγαμόντο

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 114 — Blush

    No. 114 — Blush

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από RushGucci
    Rush

    Ροδάκινο · Γαρδένια

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 112 — The Only Desire

    No. 112 — The Only Desire

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από The One DesireDolce & Gabbana
    The One Desire

    Περγαμόντο · Μανταρίνι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 11 — Wood

    No. 11 — Wood

    Unisex50 ml

    Εμπνευσμένο από Oud WoodTom Ford
    Oud Wood

    Κάρδαμο · Ροζ πιπέρι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 108 — Gold Euphoria

    No. 108 — Gold Euphoria

    Ανδρικά50 ml

    Εμπνευσμένο από Euphoria Liquid Gold for MenCalvin Klein
    Euphoria Liquid Gold for Men

    Κανέλα · Μαύρο πιπέρι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 102 — 212 Vibe

    No. 102 — 212 Vibe

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από 212 VIPCarolina Herrera
    212 VIP

    Φρούτο του πάθους · Ρούμι

    €12
    (€0,24/ml)