Συλλογή

Γλυκά

Βανίλια, καραμέλα, αμύγδαλο, τόνκα. Ζεστά, εύκολα στην καθημερινή χρήση — η οικογένεια που κερδίζει τους περισσότερους με την πρώτη.

44 αρώματα

Μετάβαση στη λίστα αποτελεσμάτων

Ενεργά φίλτρα:

44 προϊόντα

Φιλτράρισμα

Ενεργά φίλτρα:

  • No. 161 — Not Enough

    No. 161 — Not Enough

    Unisex50 ml

    Εμπνευσμένο από Can't get EnoughInitio
    Can't get Enough

    Εσπεριδοειδή · Μπαχαρικά

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 158 — Miss Absolu

    No. 158 — Miss Absolu

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Miss Dior IntenseDior
    Miss Dior Intense

    Μανταρίνι · Εσπεριδοειδή

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 152 — Olym Auré

    No. 152 — Olym Auré

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από OlympeaPaco Rabanne
    Olympea

    Πράσινο μανταρίνι · Άνθος τζίντζερ

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 150 — Don't Be Shy

    No. 150 — Don't Be Shy

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Love Don't Be ShyKilian
    Love Don't Be Shy

    Νέρολι · Περγαμόντο

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 149 — Fame Couture

    No. 149 — Fame Couture

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Fame The CouturePaco Rabanne
    Fame The Couture

    Μάνγκο · Γιασεμί

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 145 — Glitter Dark Opium

    No. 145 — Glitter Dark Opium

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Black Opium GlitterYves Saint Laurent
    Black Opium Glitter

    Αχλάδι · Πορτοκάλι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 141 — Phantom Power

    No. 141 — Phantom Power

    Ανδρικά50 ml

    Εμπνευσμένο από Phantom ElixirPaco Rabanne
    Phantom Elixir

    Πράσινο μήλο · Λεμόνι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 140 — Stronger for You Parfum

    No. 140 — Stronger for You Parfum

    Ανδρικά50 ml

    Εμπνευσμένο από Stronger with you parfumArmani
    Stronger with you parfum

    Γκρέιπφρουτ · Ροζ πιπέρι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 14 — L'Uomo

    No. 14 — L'Uomo

    Ανδρικά50 ml

    Εμπνευσμένο από UomoValentino
    Uomo

    Περγαμόντο · Μυρτιά

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 135 — Stronger for You Sandalwood

    No. 135 — Stronger for You Sandalwood

    Ανδρικά50 ml

    Εμπνευσμένο από Stronger with you SandalwoodArmani
    Stronger with you Sandalwood

    Περγαμόντο · Λεβάντα

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 126 — Marshmallow Boujee

    No. 126 — Marshmallow Boujee

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Yum Boujee Marshmallow81 Kayali
    Yum Boujee Marshmallow

    Ζάχαρη · Εσπεριδοειδή

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 121 — Amor Passion

    No. 121 — Amor Passion

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Amor AmorCacharel
    Amor Amor

    Πορτοκάλι · Γκρέιπφρουτ

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 120 — Pure Obsession

    No. 120 — Pure Obsession

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από ObsessionCalvin Klein
    Obsession

    Μανταρίνι · Περγαμόντο

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 115 — Alive

    No. 115 — Alive

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Boss AliveHugo Boss
    Boss Alive

    Μήλο · Δαμάσκηνο

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 114 — Blush

    No. 114 — Blush

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από RushGucci
    Rush

    Ροδάκινο · Γαρδένια

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 113 — Irresistibile

    No. 113 — Irresistibile

    Unisex50 ml

    Εμπνευσμένο από IrresistibleGivenchy
    Irresistible

    Αχλάδι · Μαύρο φραγκοστάφυλο

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 112 — The Only Desire

    No. 112 — The Only Desire

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από The One DesireDolce & Gabbana
    The One Desire

    Περγαμόντο · Μανταρίνι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 108 — Gold Euphoria

    No. 108 — Gold Euphoria

    Ανδρικά50 ml

    Εμπνευσμένο από Euphoria Liquid Gold for MenCalvin Klein
    Euphoria Liquid Gold for Men

    Κανέλα · Μαύρο πιπέρι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 104 — Alpha Noir

    No. 104 — Alpha Noir

    Ανδρικά50 ml

    Εμπνευσμένο από Ultra MaleJean Paul Gaultier
    Ultra Male

    Αχλάδι · Περγαμόντο

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 102 — 212 Vibe

    No. 102 — 212 Vibe

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από 212 VIPCarolina Herrera
    212 VIP

    Φρούτο του πάθους · Ρούμι

    €12
    (€0,24/ml)