Συλλογή

Ξυλώδη

Σανδαλόξυλο, κέδρος, βετιβέρ, πατσουλί. Ξηρά, μεγάλης διάρκειας και πιο κοντά στο δέρμα από τα ανατολίτικα. Η ραχοκοκαλιά των περισσότερων συνθέσεων που επιλέγονται για άνδρες.

38 αρώματα

Μετάβαση στη λίστα αποτελεσμάτων

Ενεργά φίλτρα:

38 προϊόντα

Φιλτράρισμα

Ενεργά φίλτρα:

  • No. 154 — Rose d'Arabie

    No. 154 — Rose d'Arabie

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Armani Privé Rose d’ArabieArmani
    Armani Privé Rose d’Arabie

    Σαφράν · Τριαντάφυλλο Δαμασκού

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 15 — Bleu

    No. 15 — Bleu

    Ανδρικά50 ml

    Εμπνευσμένο από Bleu de ChanelCoco Chanel
    Bleu de Chanel

    Λεμόνι · Μέντα

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 141 — Phantom Power

    No. 141 — Phantom Power

    Ανδρικά50 ml

    Εμπνευσμένο από Phantom ElixirPaco Rabanne
    Phantom Elixir

    Πράσινο μήλο · Λεμόνι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 14 — L'Uomo

    No. 14 — L'Uomo

    Ανδρικά50 ml

    Εμπνευσμένο από UomoValentino
    Uomo

    Περγαμόντο · Μυρτιά

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 138 — Why Elixir

    No. 138 — Why Elixir

    Ανδρικά50 ml

    Εμπνευσμένο από Y L'Elixir for menYves Saint Laurent
    Y L'Elixir for men

    Περγαμόντο · Τζίντζερ

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 135 — Stronger for You Sandalwood

    No. 135 — Stronger for You Sandalwood

    Ανδρικά50 ml

    Εμπνευσμένο από Stronger with you SandalwoodArmani
    Stronger with you Sandalwood

    Περγαμόντο · Λεβάντα

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 132 — Old Fashioned

    No. 132 — Old Fashioned

    Unisex50 ml

    Εμπνευσμένο από Old FashionKilian
    Old Fashion

    Νεράντζι · Πικρές νότες

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 13 — Invictum Profondo

    No. 13 — Invictum Profondo

    Ανδρικά50 ml

    Εμπνευσμένο από Invictus VictoryPaco Rabanne
    Invictus Victory

    Λεμόνι · Ροζ πιπέρι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 125 — Barenia Essence

    No. 125 — Barenia Essence

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από BareniaHermès
    Barenia

    Περγαμόντο · Βαλσαμικές νότες

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 115 — Alive

    No. 115 — Alive

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από Boss AliveHugo Boss
    Boss Alive

    Μήλο · Δαμάσκηνο

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 112 — The Only Desire

    No. 112 — The Only Desire

    Γυναικεία50 ml

    Εμπνευσμένο από The One DesireDolce & Gabbana
    The One Desire

    Περγαμόντο · Μανταρίνι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 11 — Wood

    No. 11 — Wood

    Unisex50 ml

    Εμπνευσμένο από Oud WoodTom Ford
    Oud Wood

    Κάρδαμο · Ροζ πιπέρι

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 109 — Myself

    No. 109 — Myself

    Ανδρικά50 ml

    Εμπνευσμένο από MYSLFYves Saint Laurent
    MYSLF

    Περγαμόντο Καλαβρίας · Άνθος πορτοκαλιάς

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 108 — Gold Euphoria

    No. 108 — Gold Euphoria

    Ανδρικά50 ml

    Εμπνευσμένο από Euphoria Liquid Gold for MenCalvin Klein
    Euphoria Liquid Gold for Men

    Κανέλα · Μαύρο πιπέρι

    €12
    (€0,24/ml)