No. 123 — Paradise Intense — DUPPO eau de parfum 50 ml

No. 123 — Paradise Intense

50 ml
€12,00
Μετάβαση στις πληροφορίες προϊόντος
No. 123 — Paradise Intense — DUPPO eau de parfum 50 ml

No. 123 — Paradise Intense

50 ml

Εμπνευσμένο από Paradoxe Intense

Μια δημιουργία DUPPO με δική της ταυτότητα

No. 123 — Paradise Intense
No. 123 — Paradise Intense
Paradoxe Intense
Paradoxe Intense · Prada

Το No. 123 — Paradise Intense είναι ένα άρωμα που δημιουργήσαμε εμείς, με τον δικό του χαρακτήρα. Αναφέρουμε το Paradoxe Intense μόνο ως σημείο αναφοράς, για να φανταστείτε πιο εύκολα την αρωματική του κατεύθυνση.

2+1 ΔΩΡΟ
00ώ 00λ 00δ

Συνδυάστε όποια 3 αρώματα θέλετε και το 1 είναι δώρο.

3 αρώματαδηλαδή €8,00 ανά άρωμα €36,00 €24,00

Η έκπτωση εφαρμόζεται αυτόματα στο καλάθι σας.

€12
(€0,24/ml)

Παραγγείλτε μέσα σε — για παράδοση έως —

Σε απόθεμα – άμεση αποστολή

Το άρωμα είναι σε απόθεμα στην αποθήκη μας.

Οι παραγγελίες που καταχωρούνται εργάσιμη ημέρα, πριν από την ώρα λήξης παραγγελιών, παραδίδονται στην εταιρεία courier αυθημερόν· όσες καταχωρούνται αργότερα αποστέλλονται την επόμενη εργάσιμη.

Μόλις το δέμα σας αναχωρήσει, σας στέλνουμε με email τον αριθμό αποστολής για να το παρακολουθείτε.

Αποστολή με courier · δωρεάν άνω των €40,00

Παραδίδουμε μέσω εταιρεία ταχυμεταφορών, συνήθως εντός 3–6 εργάσιμων ημερών από την αποστολή.

  • Δωρεάν μεταφορικά για παραγγελίες άνω των €40,00.
  • Κάτω από αυτό το ποσό, τα μεταφορικά κοστίζουν €3,90.
  • Λαμβάνετε με email τον αριθμό αποστολής και παρακολουθείτε το δέμα σας σε κάθε βήμα.

Ασφαλής πληρωμή online

Επιλέξτε τον τρόπο που σας βολεύει, χωρίς επιπλέον χρεώσεις:

💳 Πληρωμή με κάρτα online — ασφαλής, κρυπτογραφημένη πληρωμή με 3-D Secure μέσω Shopify Payments. Τα στοιχεία της κάρτας σας δεν φτάνουν ποτέ σε εμάς και δεν αποθηκεύονται.

Το παραστατικό αγοράς το λαμβάνετε με email, με όποιον τρόπο κι αν πληρώσετε.

Το Paradise Intense έχει εκείνη τη φωτεινή γλύκα που σας κάνει να γυρίζετε να δείτε ποιος πέρασε. Το αχλάδι και το περγαμόντο ανοίγουν ζουμερά, το νέρολι και το γιασεμί δημιουργούν μια λαμπερή λουλουδένια καρδιά, ενώ το Ambrofix, ο μόσχος και η βανίλια δίνουν μια ζεστή, ελαφρώς γκουρμάν βάση. Στο δέρμα είναι πλούσιο αλλά κομψό, ιδανικό για βράδια άνοιξης και χειμώνα.

Εμπνευσμένο από το Paradoxe Intense της Prada, το Paradise Intense ακολουθεί την ίδια λουλουδάτη, κεχριμπαρένια κατεύθυνση με λίγη παραπάνω ζεστασιά. Eau de Parfum με συγκέντρωση 20%, φτιαγμένο στην ΕΕ, στη μαύρη-ασημί αριθμημένη φιάλη DUPPO.

Προφίλ αρώματος

Ένταση
Έντονη
Διάρκεια
Μακράς διάρκειας
Εποχή
Άνοιξη, Χειμώνας
Οικογένεια αρώματος
Γλυκά, Λουλουδάτα, Gourmand
Περιστάσεις
Βράδυ

Οσφρητική πυραμίδα

Νότες κορυφής
  • Αχλάδι
  • Περγαμόντο
Νότες καρδιάς
  • Νέρολι
  • Γιασεμί
Νότες βάσης
  • Ambrofix
  • Μόσχος
  • Βανίλια
Χαρακτηριστικά
Τύπος
Eau de Parfum
Συγκέντρωση
EDP
Όγκος
50 ml
Οικογένεια αρώματος
Γλυκά, Λουλουδάτα, Gourmand
Φύλο
Γυναικεία
Κωδικός προϊόντος
DUP-EU-123
Αποστολή και επιστροφές

Αποστέλλουμε γρήγορα με courier, συνήθως μέσα σε λίγες εργάσιμες ημέρες, και σας στέλνουμε με email τον σύνδεσμο παρακολούθησης. Τα μεταφορικά είναι δωρεάν πάνω από το ποσό που εμφανίζεται στο καλάθι σας. Πληρώστε online με κάρτα ή, όπου είναι διαθέσιμη, με αντικαταβολή. Τα σφραγισμένα αρώματα επιστρέφονται εντός 14 ημερών από την παραλαβή.

Από κοντά

Λεπτομέρειες που κάνουν τη διαφορά

DUPPO eau de parfum 50 ml
Η ιστορία μας
Ο οίκος DUPPO

Η DUPPO γεννήθηκε από μια απλή ιδέα: ένα υπέροχο άρωμα δεν πρέπει να είναι σπάνια πολυτέλεια. Μελετάμε τα αρώματα που αγαπά περισσότερο ο κόσμος, από niche οίκους μέχρι κλασικά designer αρώματα, και δημιουργούμε τις δικές μας ερμηνείες.

Κάθε άρωμα είναι Eau de Parfum με συγκέντρωση 20%+, φτιαγμένο στην ΕΕ, σε μαύρη και ασημί φιάλη των 50 ml. Αναγνωρίσιμος χαρακτήρας, ίχνος που διαρκεί, δίκαιη τιμή.

Ανακαλύψτε την DUPPO
Από την ίδια οικογένεια αρωμάτων

No. 91 — Lost

No. 91 — Lost

Unisex50 ml

Εμπνευσμένο από Lost CherryTom Ford
Lost Cherry

Μαύρο κεράσι · Γλυκόριζα

€12
(€0,24/ml)

No. 74 — Angelique

No. 74 — Angelique

Γυναικεία50 ml

Εμπνευσμένο από AngelThierry Mugler
Angel

Περγαμόντο · Τροπικά φρούτα

€12
(€0,24/ml)

No. 38 — Stronger for You

No. 38 — Stronger for You

Ανδρικά50 ml

Εμπνευσμένο από Stronger with youArmani
Stronger with you

Κάρδαμο · Ροζ πιπέρι

€12
(€0,24/ml)

No. 172 — Lyra

No. 172 — Lyra

Γυναικεία50 ml

Εμπνευσμένο από LiraCasamorati 1888
Lira

Κόκκινο πορτοκάλι · Περγαμόντο

€12
(€0,24/ml)